Siedziba firmy
Zabrze
woj. śląskie

Serwis

Wieloletnie doświadczenie w branży maszyn budowlanych pozwala nam na rzetelne wykonywanie usług serwisowych, zarówno dużych remontów jak i małych usterek czy przeglądów. Nasz mobilny serwis dotrze w każde miejsce na terenie Polski.

Prowadzimy profesjonalny serwis maszyn budowlanych różnych marek, w tym JCB oraz Caterpillar (CAT). Zapewniamy zawsze fachowe wsparcie wtedy, gdy zaplecze techniczne wymaga serwisowania i zaawansowanych napraw, włącznie z wymianą części.

Zajmujemy się pracami serwisowymi urządzeń wykorzystywanych w budownictwie, przeprowadzamy ich kompleksowe remonty, a także dostarczamy części zamienne w krótkich terminach. Dzięki nam maszyna będzie sprawna w najbardziej dogodnym czasie, także ekspresowo. Prace rozpoczynamy zawsze od szczegółowej diagnostyki maszyny, co pozwala nam na dokładne określenie przyczyn awarii i jej niezwłoczne usunięcie. Także służymy fachowymi poradami technicznymi. Specjalizujemy się między innymi w naprawach takich sprzętów jak koparki, koparko-ładowarki, buldożery i wielu innych.

Mamy szerokie doświadczenie w swojej branży, zdobyte przez lata umiejętności i wiedza pozwalają nam na oferowanie usług na najwyższym poziomie. Jednocześnie ciągle się doszkalamy, chcąc zapewnić Państwu pomoc także w przypadku maszyn najnowszych generacji. O jakości naszych usług świadczy wiele pozytywnych referencji, które otrzymaliśmy od klientów. Nadal dokładamy starań, aby obsługa w naszej firmie był na profesjonalna i spełniała wszystkie oczekiwania klientów, w tym te związane z konkurencyjnymi cenami.

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą!

Tel. kom.
660 474 668
e-mail.
kontakt@bbserwis.pl