Siedziba firmy
Zabrze
woj. śląskie

Części

Zajmujemy sie sprzedażą części zarówno oryginalnych jak i zamienników do maszyn marki Caterpillar, JCB oraz Volvo. W naszej ofercie znajdą Państwo również materiały eksploatacyjne takie jak oleje i filtry. Dzieki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc państwu w doborze cześci odpowiednich dla Państwa maszyn.

Części Caterpillar
Firma CAT – Caterpillar specjalizuje się w produkcji najwyższej klasy maszyn budowlanych i górniczych już od kilkudziesięciu lat. Została założona w Peorii w stanie Illinois w 1925 roku i teraz jest jednym z liderów w swojej branży, którego sprzęty wykorzystywane są na całym świecie. Firma Caterpillar jest znana między innymi ze swoich koparek, ładowarek, koparko-ładowarek, buldożerów.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty na części CAT!

Części JCB
Firma JCB ma wieloletnie doświadczenie w produkcji wysokiej jakości sprzętów dla branży budowlanej, rolnictwa, ogrodnictwa, górnictwa i innych. Stawia na nowoczesne rozwiązania technologiczne i sprawdzone konstrukcje oraz materiały, żeby zapewniać swoim klientom pełne zadowolenie z użytkowania sprzętu. W jej ofercie znajduje się aktualnie ponad 300 różnych modeli sprzętów, które są sprzedawane w 150 krajach na całym świecie.

Zachęcamy do zakupienia części JCB u nas!

Tel. kom.
660 474 668
e-mail.
kontakt@bbserwis.pl